GSM/PDA / Android
ELECTRODROID PRO 4.5 BUILD 4502 [.APK] [ENG]


Dodał: tomysparow559
Data dodania:
2018-06-14 19:00:14
Rozmiar: 13.89 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-06-18 00:23:10
Seedów: 51
Peerów: 0


Komentarze: 0

==================
...::: INFO :::...
==================

ElectroDroid jest bardzo rozbudowaną aplikacją, która przyda się każdemu zajmującemu się tworzeniem układów elektronicznych i nie tylko. Zastosowanie dla niej może znaleźć każdy od hobbysty elektronika, po ucznia/studenta aż do profesjonalisty. Większość czynności nie wymaga połączenia z siecią, dzięki czemu jest idealna, gdy zajdzie nagła potrzeba obliczenia lub sprawdzenia danych z dziedziny fizyki i elektroniki.

Aplikacja jest podzielona na cztery części takie jak kalkulator, wyjścia, zasoby, wtyczki

Kalkulator pozwala nam obliczyć różne dane w szybki sposób, wraz z graficznym przedstawieniem naszych danych wejściowych i wyjściowych, dzięki czemu dostajemy w miarę dokładny OPIS wyniku, a nie tylko jego wartość. Dzięki kalkulatorowi obliczymy takie rzeczy jak paski kodowe na rezystorach, oznaczenia kodowe rezystorów, prawo Ohma, kalkulator reaktancji/rezonansu oraz wiele innych

Menu Wyjścia zawiera INFOrmacje na temat złącz komputerowych, RTV oraz wielu innych dzięki czemu możemy w każdej chwili sprawdzić dokładny OPIS każdego pinu w złączu.

Menu Zasoby pozwoli nam na sprawdzenie oraz zidentyfikowanie posiadanych elementów poprzez podanie np. kodu mikrokontrolera. W tej części zawierają się także takie dane tabela rezystywności, obciążalności, baza danych mikrokontrolerów oraz inne.

Menu wtyczki pozwala rozszerzać program o dodatkowe funkcjonalności. Wtyczki widoczne przy ich wyszukiwaniu są aplikacjami instalowanymi w systemie i działającymi niezależnie od programu. Aktualnie w programie można zainstalować wtyczki odpowiadające za wyszukiwanie elementów elektronicznych wraz z częściami (PartSeeker), bazę danych mikrokontrolerów produkowanych przez Atmela (ATmicro Database), bazę danych mikrokontrolerów PIC (PICmicro Database) oraz symulator układów elektroniczych (Circuit Simulator - EveryCircuit).

Ustawienia aplikacji pozwalają zmienić język, ustawić jednostki miar, jednostkę temperatury oraz skonfigurować opcję zwiększające wygodę wyświetlania/przeglądania danych.

Platforma: Android 2.3 +

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 13.69 MB
zawartość uploadu: .apk
wersje językowe: Multilingual

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.city9x.com:2710/announce
  • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
  • udp://eddie4.nl:6969/announce
  • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • http://retracker.mgts.by:80/announce
  • http://tracker2.itzmx.com:6961/announce
  • http://open.kickasstracker.com/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrenty.org

Najlepsze strony Torrentowe