Linux/Mac / Dystrybucje
KNOPPIX 7.4.2 DVD 28-09-2014 [LiveDVD] [ENG] [.iso]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2016-09-10 01:12:12
Rozmiar: 3.97 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-04-02 04:33:36
Seedów: 54
Peerów: 1


Komentarze: 0

Producent: Klaus Knopper
Licencja: GNU GPL
DVD 3,96 GB

Knoppix to dystrybucja Linuxa typu LiveCD oparta na Debianie w której wykorzystywane są pakiety DEB. System przeznaczony jest głównie dla początkujących użytkowników, którzy mają zamiar zapoznać się z Linuxem. Jednak to nie jedyna własność tego systemu. Możliwe jest także użycie Knoppixa jako "systemu ratunkowego", gdyż zawiera szereg aplikacji do odtwarzania danych, diagnostyki systemu czy administrowania siecią.

Knoppix zawiera lekkie środowisko graficzne LXDE, które ma niskie wymagania sprzętowe i zapewnia szybszy start systemu.

Na płycie znaleźć można wiele podstawowych programów jak np. LibreOffice, GIMP, Scribus, IceWeasel, KMail, XMMS czy xine. Dystrybucja ta uruchamiana jest z płyty, ponadto możliwe jest zainstalowanie produktu na dysku twardym i korzystanie ze stabilnego systemu operacyjnego.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://torrent.unix-ag.uni-kl.de/announce
  • http://tracker.birkenwald.de:6969/announce
  • udp://tracker.geek.net.pl:6969/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrenty.org

Najlepsze strony Torrentowe