Konsole / X360
Przygody Tintina: Gra Komputerowa [RGH/JTAG] [PL]


Dodał: przemashsk
Data dodania:
2017-10-28 17:34:21
Rozmiar: 6.32 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-03-25 15:16:38
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 1

Gatunek: Przygodowe, Kinect, komiksy, filmy, przygodowe gry akcji.

The Adventures of TinTin: Secret of the Unicorn to przygodowa gra akcji stworzona przez wewnętrzne studio Ubisoftu na podstawie pełnometrażowego filmu fabularnego pod tym samym tytułem. Bohaterem gry jest Tintin – postać wykreowana przez belgijskiego artystę Georgesa Rémi, który od 1929 roku publikował przygody jasnowłosego reportera w komiksach dodawanych do francuskiej gazety Le XXe Siecle. Fabuła oparta jest na kinowej adaptacji tych historyjek i opowiada o odnalezieniu zatopionego statku i pełnej przygód wyprawie w poszukiwaniu zaginionego skarbu.

W grze znajdziemy wiele postaci znanych z kart popularnego komiksu – na swojej drodze spotkamy kapitana Haddocka, duet Thompson i Thomson czy psa Snowy’ego. Oprócz standardowych etapów dla jednego gracza w Przygodach Tintina znajdziemy również szereg misji rozgrywanych w trybie kooperacji. Oprócz tego do dyspozycji dostajemy także tryb wyzwań zawierający kilka krótkich sekwencji zręcznościowych, takich jak pilotaż samolotu czy pojedynki na miecze, odblokowywanych w trakcie pokonywania kolejnych etapów głównego wątku fabularnego.

Przygody Tintina zostały zrealizowane w klasycznym stylu przywodzącym na myśl najbardziej znane platformówki – poruszamy się po dwuwymiarowym świecie gry, podróżując zarówno po ciemnych zaułkach wielkich miast, jak i pustynnych terenach. Nie brakuje jednak krótkich, trójwymiarowych etapów, pełniących role przerywników pomiędzy kolejnymi misjami. Gra cechuje się bardzo ładną, kreskówkową oprawą graficzną, czerpiącą pełnymi garściami ze stylu, w jakim przygotowany został kinowy pierwowzór.

W tworzenie gry zaangażowani byli między innymi: reżyser filmu - Steven Spielberg oraz producenci – Peter Jackson i Kathleen Kennedy.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: wspólny ekran

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 7.9 / 10 na podstawie 37 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.5 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce
  • http://bt2.rutracker.org/ann?uk=2N9vyf13M3

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: junior494 Data: 2017-11-13 11:22:25

ma ktos mody $$$  rgh lub lte 3.0 ???

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrenty.org

Najlepsze strony Torrentowe