Konsole / X360
Władca Pierścieni: Wojna na Północy [RF] [PL] [LT2 0]


Dodał: przemashsk
Data dodania:
2017-11-25 13:07:27
Rozmiar: 8.14 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-05-21 04:14:22
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 3

Gatunek: RPG, TPP, fantasy, książki, Władca Pierścieni, kooperacja, RPG akcji.

The Lord of the Rings: War in the North jest produkcją należącą do gatunku action/RPG, przeznaczoną docelowo do rozgrywki w trybie wieloosobowym. Zaprojektowano ją na bazie słynnej powieści Władca Pierścieni, napisanej przez angielskiego pisarza i filologa z wykształcenia, Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Snowblind, znane z prac nad konsolowymi hacknslashami Baldur's Gate: Dark Alliance oraz Champions of Norrath.

Akcja War in the North toczy się równolegle z wydarzeniami przedstawionymi w powieści, z tą różnicą, że gracz odgrywa tu odmienną rolę w walce z siłami ciemności. Produkcja oferuje rozgrywkę w trybie współpracy dla maksymalnie trzech graczy, którzy tworząc drużynę stawiają czoło siłom Saurona w północnych regionach Śródziemia. Środowisko gry pozwala graczom na pełną modyfikację nie tylko wyglądu postaci, ale i umiejętności oraz zdolności specjalnych, wraz z szerokim wyborem podatnej na ulepszenia broni.

W grze można wcielić się w elfa, człowieka lub krasnoluda (rasy różnią się specjalnymi zdolnościami) oraz dokonać wyboru spośród trzech profesji: maga, zwiadowcy i wojownika. Dla przykładu, krasnoludy mogą korzystać z dodatkowych umiejętności w podziemiach  m.in. widzą magiczne runy, wskazujące tajne przejścia. Magowie dysponują z kolei dużą siłą ognia. Oprócz czarów ofensywnych (związanych także z magią manipulującą lodem), mogą aktywować ochronną tarczę i leczyć towarzyszy. Zwiadowcy stają się niewidzialni i stosują ataki z ukrycia, natomiast wojownicy skupiają na sobie uwagę wrogów i ratują sprzymierzeńców z opresji. Sednem zabawy jest walka oparta na umiejętnościach, których uczymy się wraz z rozwojem postaci.

W trakcie rozgrywki zbieramy różne przedmioty i rozmawiamy z postaciami niezależnymi. System dialogowy został zapożyczony z cyklu Mass Effect i opiera się na wyborze najbardziej pasujących kwestii. Nasze decyzje wpływają na postępy w grze, otwierają dostęp do pobocznych zadań i dostarczają informacji o bogatym świecie Śródziemia. Mimo bogactwa licencji w grze znajdziemy także wiele postaci, których próżno szukać na kartach sagi J.R.R. Tolkiena. Warto również zauważyć, że w odtworzeniu klimatu świata Tolkiena pomagał Saul Zaentz (producent filmowy).

Najciekawiej prezentującą się cechą War in the North jest rozgrywka wieloosobowa. Grę można ukończyć w pojedynkę, przy wsparciu dwóch członków drużyny prowadzonych przez sztuczną inteligencję, a także w trybie sieciowym, kiedy zastępują ich prawdziwi gracze. Dobrą zabawę zapewnia system skalowania doświadczenia postaci i możliwość wymiany przedmiotów.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran
Liczba graczy: 1-3

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8.4 / 10 na podstawie 247 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.5 / 10 na podstawie 198 głosów czytelników.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce
  • udp://bt.rutor.org:2710

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 3

Dodał: Legrys Data: 2017-11-26 01:53:46

przemashsk a mógłbym prosić o wstawienie Call of Duty: World at War PL BLES00457, poszukuję też BLES01747 - Saints Row: The Third - The Full Package. Na PS3

Dodał: munde Data: 2017-12-01 20:44:03

jak przerobic sobie xboxa zeby smigal na piratach ?

Dodał: upel Data: 2017-12-02 22:08:36

Trzeba przerobić na RGH.

1 - 3
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrenty.org

Najlepsze strony Torrentowe