Konsole / X360
Crysis 2: Limited Edition [PAL] [PL] [XGD2]


Dodał: przemashsk
Data dodania:
2018-01-11 18:21:22
Rozmiar: 7.30 GB
Ostat. aktualizacja:
2018-07-20 15:03:59
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 3

Gatunek: Akcji, FPP, science fiction, FPS, multiplayer, strzelanki.

Crysis 2 to pierwszoosobowa strzelanina, w której ponownie przywdziewamy dający nadludzkie możliwości nanokombinezon, by stanąć przeciwko hordom obcych najeźdźców. Stawką w tym starciu jest przyszłość naszej planety.

Akcja gry zaczyna się trzy lata po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w pierwszej części. Przez ten czas obcy zadbali, by znaczna część naszej planety przeobraziła się w pole bitewne. Największe miasta świata, takie jak Rio de Janeiro, Londyn czy Tokio, stały się wyludnionymi ruinami, których ulicami władają sondy obcych, a niebo nad nimi patrolują masywne statki kosmiczne. Gracz zostaje rzucony w samo serce zrujnowanego Nowego Jorku, gdzie musi stawić czoło nie tylko potworom z innej planety, ale również wrogo nastawionym żołnierzom C.E.L.L.

Podobnie jak w przypadku części pierwszej, Crysis 2 od innych gier FPS odróżnia duża swoboda działania. W czasie zabawy przemierzamy rozbudowane lokacje, które powalają na zastosowanie wielu różnorodnych taktyk. Tym razem jednak twórcy zdecydowali się zrezygnować z ogromnych i otwartych poziomów na rzecz bardziej zwartych miejscówek. Powodem jest położenie znacznie większego nacisku w grze na fabułę. Jej przebieg śledzimy nie tylko dzięki scenkom przerywnikowym, ale również poprzez konwersacje między postaciami.

W porównaniu z pierwszą częścią spore zmiany zaszły w sposobie funkcjonowania nanoskafandra. Tym razem sposób jego działania jest nieco inny, do wyboru mamy dwa główne tryby: cloak (niewidzialność) i armor (zwiększenie odporności na obrażenia). Oprócz tego działają jeszcze dwie dodatkowe moce, znane z pierwowzoru: superbieg i superskok. Są one pasywne, co oznacza, że uruchamiają się automatycznie same, gdy przyciśniemy klawisz odpowiedzialny za bieg lub skok. Właściwości kombinezonu można usprawniać za pomocą tzw. nanokatalizatorów, które zbiera się z ciał zabitych obcych.

Crysis 2 korzysta z nowoczesnej technologii CryEngine 3, która gwarantuje wspaniałą grafikę i sprawia, że gra bez problemu radzi sobie z wyświetlaniem złożonych poziomów. Ważnym dodatkiem do rozgrywki jednoosobowej jest rozbudowany tryb multiplayer, przygotowany przez brytyjski oddział firmy Crytek. W produkcji zawarto wiele form potyczek drużynowych i zróżnicowane mapy. Każdy z uczestników walk zdobywa punkty doświadczenia, za które można odblokować nowe bronie i modyfikatory nanokombinezonu. Dobierając różne zestawy uzbrojenia i sprzętu tworzymy unikalną klasę postaci.

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet

Nośnik: 1 DVD

Ocena gry 8.8 / 10 na podstawie 706 ocen czytelników.
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.8 / 10 na podstawie 597 głosów czytelników.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://retracker.local/announce
  • http://bt.unionpeer.org:777/announce
  • http://bt.goldenshara.com/bt/announce.php?uk=MdPQ2kmV1g&

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 3

Dodał: upel Data: 2018-01-11 20:45:43

Dzięki Przemashsk za wszystkie gry na Xbox 360,szczególnie te w PL.Mam nadzieję że niedługo przerobią xbox one.

Dodał: upel Data: 2018-01-11 20:53:25

Poproszę o wstawienie części pierwszej w PL.

Dodał: Egon301 Data: 2018-02-03 18:26:45

99% prosze o seed

1 - 3
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2018 Ex-torrenty.org

Najlepsze strony Torrentowe